Liga Halowa Margonin - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Zegar

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. L.H.Margonin 36
2. warga1717 23
3. ftb2user_1511299858. 12
4. grubson77 7
5. TyperLHM_97 7
6. Dzango123 6
7. Struś 4
8. Calin123 3

Kalendarium

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 23, wczoraj: 61
ogółem: 104 291

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Aktualności

BRUKARZE ZACHARZYN MISTRZEM MARGONIN CUP 2017/2018

  • autor: L.H.Margonin, 2018-01-13 16:35

MISTRZEM VII EDYCJI PIŁKI HALOWEJ MARGONIN CUP 2017/2018 ZOSTAŁA DRUŻYNA BRUKARZE ZACHARZYN.

WYNIKI IX KOLEJKI

Margońska Wieś 0 - 5 Young Boys ( walkower -Margońska Wieś nie wstawiła się na zawody)

De Luxe 2 : 3 Fani Jazzu

Heimann Patryk, Jeliński Jacek --- Wenikajtys KLamil x2, Staniewski Dawid.

Brukarze Zacharzyn 2 :2 Wesoła Ekipa

Janas Bartłomiej, Hadaś Marek --- Januchowski Patryk, Walczak Dariusz

Przyjaciele 5 : 1 Champion Team

Niedbalski Jakub, Kornobis Łukasz, Polak Mateusz, Krumrey Patryk, Grela Ryszard --- Jopp Radosław.

NAGRODY MARGONIN CUP 2017/2018

Nagrody

Najlepszy bramkarz    -  Kaczmarek Mateusz     -    Brukarze Zacharzyn

Najlepszy strzelec      -  Urbański Adam    -    Champion Team

Najlepszy zawodnik    -  Abram Andrzej   -    Wesoła Ekipa

Odkrycie turnieju    -     Stefaniak Kacper     -   Wesoła Ekipa

Puchar Fair Play    -    Young Boys

Puchar Fair Play  -       Próchnowo

Najstarszy zawodnik      -       Karolak Piotr

Najlepszy Typer      -       Graczyk Mateusz

Wyróżnienie -  Lehmann Błażej      -FC Próchnowo

Wyróżnienie      -Jundziłł Adam     -De Luxe

Wyróżnienie   -  Pańczak Mateusz       -Fani Jazzu

Wyróżnienie   -  Szynfeld  Grzegorz     -        Margońska Wieś

Wyróżnienie   -  Maślanka Łukasz      -    Young Boys

Wyróżnienie    -  Janas Bartłomiej    -  Brukarze Zacharzyn

Wyróżnienie     -  Niepolski Cyprian       -Wesoła Ekipa

Wyróżnienie      -  Niedbalski Jakub       -Przyjaciele

Wyróżnienie    -  Konarski Filip       -   Champion Team


ZAPRASZAMY NA OSTATNIĄ KOLEJKĘ MARGONIN CUP.

  • autor: L.H.Margonin, 2018-01-11 12:39
ZAPRASZAMY NA OSTATNIĄ KOLEJKĘ MARGONIN CUP.
13.01.2018
FC Próchnowo pauza ---
De Luxe Fani Jazzu 12:00
Margonińska Wieś Young Boys 12:40
Brukarze Zacharzyn      Wesoła Ekipa 13:15
Przyjaciele Champion Team 13:50
 
OKOŁO  14:45 ZAKOŃCZENIE I  WRĘCZENIE PUCHARÓW

WYNIKI VIII KOLEJKI

  • autor: L.H.Margonin, 2018-01-07 18:12
WYNIKI VIII KOLEJKI
VIII KOLEJKA  - 7.01.2018 ( NIEDZIELA)
 
Fani Jazzu 5 : 0 ( walkower) Margonińska Wieś
Drużyna Margońskiej Wsi nie wstawiła się na mecz
 
Wesoła Ekipa   4 : 3   De Luxe
Biskupski Mateusz, Abram Mateusz, Walczak Dariusz, Górzyński Mateusz--- Teska Artur,
Hadała Marcin, Gimzicki Filip.
 
Champion Team  1: 2   Brukarze Zacharzyn
Troczyński Karol ( samobójcza) --- Hadaś Marek, Troczyński Karol.
 
FC Próchnowo 2: 12 Przyjaciele
Odor Damian x2, ,.... Krumrey Patryk, Niedbalski Jakub x3, Ratajczak Patryk,
Wenikajtys Hubert x2, Kornobis Łukasz, Piechocki Mieszko, Janiszewski Tobiasz, Teda Dominik,
Grela Ryszard.
 
Young Boys      pauza
 
Za tydzień w sobotę ostatnia kolejka. Rozpoczynamy już od godz. 12:00
 
13.01.2018
FC Próchnowo pauza ---
De Luxe Fani Jazzu 12:00
Margonińska Wieś Young Boys 12:40
Brukarze Zacharzyn      Wesoła Ekipa 13:15
Przyjaciele Champion Team 13:50
 
OKOŁO  14:45 ZAKOŃCZENIE I  WRĘCZENIE PUCHARÓW

WYNIKI VII KOLEJKI

  • autor: L.H.Margonin, 2018-01-06 19:08
WYNIKI VII KOLEJKI
VII KOLEJKA - 6.01.2018 ( SOBOTA)
De Luxe       pauza ---
Margonińska Wieś  0 : 8  Brukarze Zacharzyn
---Szyperski Bartosz(samobójcza), Janas Bartłomiej, Troczyński Karol, Siatkowski Mikołaj,
Kucner Krystian x3, Kamiński Damian.
Young Boys   1 : 4   Przyjaciele
Stefaniak Kacper --- Niedbalski Jakub, Janiszewski Tobiasz, Krumrey Patryk x2
Fani Jazzu  4: 3 FC Próchnowo
Gręda Dominik x2, Bartkowiak Robert x2--- Fuhrmann Rafał, Lehmann Błażej
Wesoła Ekipa  2 : 4  Champion Team
Abram Andrzej x2--- Urbański Adam x2, Andrzejczak Michał x2.
 
Żółte kartki:
Szepielak Sebastian ( Margońska Wieś)
Siatkowski Mikołaj ( Brukarze Zacharzyn)
Janas Krzysztof ( Brukarze Zacharzyn)
Janiszewski Tobiasz ( Przyjaciele)
Teda Dominik ( Przyjaciele)
Moskalik Wiktor ( Champion Team)
Miller Rafał ( De Luxe) z VI Kolejki
 
 
 

PRZED NAMI VII I VIII KOLEJKA

  • autor: L.H.Margonin, 2018-01-03 17:19
VII KOLEJKA - 6.01.2018 ( SOBOTA)
De Luxe       pauza ---
Margonińska Wieś          Brukarze Zacharzyn 15:30
Young Boys                     Przyjaciele 16:10
Fani Jazzu FC Próchnowo 17:00
Wesoła Ekipa Champion Team 17:40
 
VIII KOLEJKA  - 7.01.2018 ( NIEDZIELA)
Fani Jazzu Margonińska Wieś 14:30
Wesoła Ekipa De Luxe 15:10
Champion Team Brukarze Zacharzyn 16:00
FC Próchnowo Przyjaciele 16:40
Young Boys      pauza

 

Bartkowiak Robert Fani Jazzu  - 10 zł ( czerwona)

Poznański Dawid   Margońska Wieś        - 5 zł

Łuszczyński Remigiusz ( Margońska Wieś )  - 10 zł  czerwona kartka

Miller Rafał ( De Luxe) - 5 zł


WYNIKI VI KOLEJKI MARGONIN CUP

  • autor: L.H.Margonin, 2017-12-31 10:25

Champion Team 12 : 3 Fani Jazzu

Urbański Adam x5, Moskalik Wiktor x4, Andrzejczak Michał x2 Musiał Dominik(samobójcza) --- Łochowicz Paweł x2, Karasiewicz Jacek.

FC Próchnowo 1 : 7 Young Boys

Gągorek Szymon --- Kościański Mariusz x2, Jessa Adam x2, Gośliński Kacper x2, Stefaniak Kacper.

Przyjaciele 9 : 0 Margońska Wieś

Niedbalski Jakub, Ratajczak Patryk x2, Wenikajtys Hubert, Kornobis Łukasz, Teda Dominik x2, Polak Mateusz x2.

Brukarze Zacharzyn 1 : 0 De Luxe

Janas Bartłomiej

KARTKI W VI KOLEJCE:

Łuszczyński Remigiusz ( Margońska Wieś )  - czerwona kartka

Miller Rafał ( De Luxe) - żółta kartka


ZAPRASZAMY NA VI KOLEJKĘ

  • autor: L.H.Margonin, 2017-12-28 08:43
ZAPRASZAMY NA VI KOLEJKĘ            2017-12-30
 
Champion Team      -      Fani Jazzu 15:30
FC Próchnowo - Young Boys 16:10
Przyjaciele - Margonińska Wieś 17:00
Brukarze Zacharzyn - De Luxe 17:40
Wesoła Ekipa- pauza
 

ŻÓŁTE KARTKI :

Siatkowski Mikołaj ( Brukarze Zacharzyn) - 5 zł

Bartkowiak Robert Fani Jazzu  - 10 zł ( czerwona)

Poznański Dawid   Margońska Wieś        - 5 zł

Ratajczak Patryk ( Przyjaciele)       - 5 zł

Byczek Bartosz ( Przyjaciele)           5 zł

Szynfeld Szymon ( Przyjaciele )        5zł

Wełnic Bartosz ( Próchnowo )          5 zł

Jundziłł Adam ( De Luxe)                5 zł 


Archiwum aktualności


Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

XI KOLEJKA 15.02.2014
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki

Wyniki

Brak danych.